Ansatte på SKAP

Et år på en folkehøyskole er et år du aldri glemmer og denne gjengen gjør ALT for at du skal trives, lære masse og alltid føle deg velkommen hos oss på SKAP. Vi har jobba hardt for å samle de mest kunnskapsrike, morsomme og entusiastiske menneskene vi kan finne!

null

+47 992 53 471
hannechristine@skapfhs.no

 

Hanne Christine Seyffarth-Fuglestveit

Rektor
null

+47 913 18 790
anneberit@skapfhs.no

Anne Berit Andøl

Assisterende rektor
null

+47 950 70 060
trondhenning@skapfhs.no

Trond Henning Monan

Veileder
null

+47 983 62 115
ida@skapfhs.no

Ida Daland

Veileder
null

+47 48198228
kristin@skapfhs.no

Kristin Vold Kelly

Veileder
null

+47 90271907
karsten@skapfhs.no

Karsten Ersland

Veileder
null

+47 954 45 745
siren@skapfhs.no

Siren Salthaug Solvang

Veileder
null

+47 966 52 696
gregor@skapfhs.no

Grzegorz Grub

Veileder
null

+47 47409501
kimberly@skapfhs.no

Kimberly Marchese

Veileder
null

svein@pingdesign.no

Svein Skårdal

Veileder
null

+47 990 90 000
irene@skapfhs.no

Irene Lauen

Internatleder
null

Bjørnar Abrahamsen

Assistent
null

jornbersvendsen@applica.no

Jørn Bersvendsen

Veileder
null

+47 91906970
mike@skapfhs.no

Mikael Waren

Kjøkkensjef
null

Unni Winje

Kokk
null

Cecilie Strande

Kokkelærling
null

Øystein Klev

Vaktmester
null

Frank Vesterdal

Byggdrifterlærling
null

Eniko Szanto

Renholder

Kontakt oss
post@skapfhs.no
+47 381 33 200

Finn oss
Neseveien 1
4514 Mandal

Følg oss
Facebook
Instagram