Ansatte på SKAP

Et år på en folkehøyskole er et år du aldri glemmer og denne gjengen gjør ALT for at du skal trives, lære masse og alltid føle deg velkommen hos oss på SKAP. Vi har jobba hardt for å samle de mest kunnskapsrike, morsomme og entusiastiske menneskene vi kan finne!

Hanne Christine Seyffarth-Fuglestveit

Rektor

hannechristine@skapfhs.no
+47 992 53 471

Anne Berit Andøl

Assisterende rektor

anneberit@skapfhs.no
+47 913 18 790

Trond Henning Monan

Veileder

trondhenning@skapfhs.no
+47 950 70 060

Ida Daland

Veileder

ida@skapfhs.no
+47 983 62 115

Kristin Vold Kelly

Veileder

kristin@skapfhs.no
+47 48198228

Karsten Ersland

Veileder

karsten@skapfhs.no
+47 90271907

Siren Salthaug Solvang

Veileder

siren@skapfhs.no
+47 954 45 745

Grzegorz Grub

Veileder

gregor@skapfhs.no
+47 966 52 696

Kimberly Merchese

Veileder

kimberly@skapfhs.no
+47 47409501

Svein Skårdal

Veileder

svein@pingdesign.no

Irene Lauen

Internatleder

irene@skapfhs.no
+47 990 90 000

Bjørnar Abrahamsen

Assistent


Jørn Bersvendsen

Veileder

jornbersvendsen@applica.no

Mikael Waren

Kjøkkensjef

mike@skapfhs.no
+47 91906970

Unni Winje

Kokk


Cecilie Strande

Kokkelærling


Øystein Klev

Vaktmester


Frank Vesterdal

Byggdrifterlærling


Eniko Szanto

Renholder